Szkolenia barberskie - kurs

Jeśli chcesz zawodowo zajmować się stylizacją fryzur męskich, wybierz się na szkolenie barberskie w Boske Barber w Krakowie! Nasza akademia została stworzona z myślą o osobach pełnych pasji, które chcą rozpocząć nową, satysfakcjonującą karierę w branży. Proponujemy Ci profesjonalne kursy prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy wyróżniają się dużą wiedzą i jednocześnie potrafią przekazać ją w sposób przystępny. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami i zapisz się do akademii Boske Barber jeszcze dziś.

Profesjonalne szkolenie barberskie – czy warto?

W dzisiejszych czasach młodzi ludzie często zmieniają swoją ścieżkę kariery i zdobywają kompetencję w zupełnie nowych obszarach. Z tego powodu ze szkoleń barberskich korzysta wiele osób zainteresowanych zawodową stylizacją fryzur. Praca barbera to nie tylko duża przyjemność, ale też ogromna szansa na znalezienie dobrze płatnego zajęcia. W końcu kolejne salony są cały czas otwierane w większych i mniejszych miejscowościach. Coraz więcej mężczyzn przykłada dużą wagę do swojego wyglądu i regularnie korzysta ze strzyżenia włosów oraz brody.

W ramach akademii proponujemy Ci różnorodne szkolenia barberskie, które są skierowane zarówno do amatorów, jak i osób już pracujących w zawodzie. Do dyspozycji masz następujące kursy:

  • Junior barber dla początkujących,

  • Zawód fryzjer męski – dla średniozaawansowanych,

  • Warsztaty rozszerzone – dla zaawansowanych.

Szkolenia dla barberów w Krakowie

Przekazywanie wiedzy branżowej w przystępny sposób to dla nas priorytet, dlatego w trakcie zajęć w akademii możesz liczyć na profesjonalizm. Nauka zawsze odbywa się w niewielkich, kilkuosobowych grupach jak i indywidualnie, aby prowadzący mógł poświęcić dużo czasu wszystkim uczniom. Wszystkie kursy obejmują część teoretyczną oraz praktyczną, dzięki czemu po ich zakończeniu będziesz bardzo dobrze przygotowany do nowego zawodu.

Po zakończeniu szkolenia barberskiego w Boske Barber w Krakowie otrzymasz od nas certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę i umiejętności. Ten dokument będzie dla Ciebie przepustką do nowej, pasjonującej kariery. A to dopiero początek. Dobry barber powinien być zawsze na bieżąco z aktualnymi trendami branżowymi, dlatego w przyszłości zachęcamy do wybrania się na nasze warsztaty rozszerzone, dzięki którym staniesz się prawdziwym ekspertem w swoim fachu.

Kraków - siedziba
Kiedy pracujemy

pon - sob: 8:00 - 21:00
niedziela: 12:00 - 20:00