fryzjer dziecięcy KrakówW salonie barberskim Boske Barber dostępny jest najlepszy fryzjer dziecięcy w Krakowie! Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem usług, który obejmuje profesjonalne strzyżenie dla najmłodszych klientów. Maluchy także zasługują na ciekawą i modną stylizację włosów, o czym doskonale wiedzą ich rodzice, rezerwujący terminy u nas. Jesteśmy doświadczonymi berberami, którzy do swojej pracy podchodzą z prawdziwą pasją, dlatego na pewno będziesz zadowolony z wizyty w salonie!

Strzyżenie dziecięce w Krakowie

Oferta Boske Barber to doskonała opcja na specjalne okazje! Profesjonalny fryzjer dziecięcy przygotuje fryzurę dla Twojego malucha na komunię czy inne, ważne wydarzenie towarzyskie lub rodzinne. Modna stylizacja zgodna z aktualnymi trendami barberskimi sprawi, że Twoja pociecha będzie się znakomicie prezentować i zyska uznanie w oczach rówieśników. Nasi pracownicy wiedzą, jak postępować z delikatnymi włosami najmłodszych klientów, dlatego efekt ich pracy będzie na pewno satysfakcjonujący.

W Boske Barber możesz wybrać się na strzyżenie męskie oraz dziecięce z Twoim synem, a nasi fryzjerzy stworzą dla Was taką samą stylizację. To doskonała opcja zwłaszcza na ważne wydarzenia rodzinne, gdzie na pewno zachwycicie wszystkich zebranych gości. Włosy utrwalimy z pomocą profesjonalnych kosmetyków, dzięki czemu fryzura zachowa swój atrakcyjny wygląd przez wiele godzin. Doradzimy też, jakich preparatów używać na co dzień, aby zapewnić kosmykom zdrowy i piękny wygląd.

Dla wszystkich maluchów tworzymy stylizacje, które są łatwe w pielęgnacji i wygodne. Dbamy o to, aby po strzyżeniu włosy nie przeszkadzały dziecku w codziennych czynnościach i nie zasłaniały mu widoku. Poza usługami fryzjera dziecięcego dla klientów z Krakowa przygotowaliśmy też wiele innych, atrakcyjnych usług dla dorosłych. Proponujemy Ci strzyżenie oraz pielęgnację brody, odsiwianie włosów i wiele innych. Szczegółową ofertę znajdziesz w cenniku dostępnym na stronie – zapraszamy do zapoznania się z nim i do rezerwacji wizyt.

Kraków - siedziba
Kiedy pracujemy

pon - sob: 8:00 - 21:00
niedziela: 12:00 - 20:00