Szkolenia barberskie w Akadamii Boske Barber w Krakowie, Katowicach oraz Rzeszowie, skontaktuj się z nami

Barberzy to specjaliści szukający dla Ciebie świetnej fryzury, idealnego golenia, doskonałego wyglądu z każdym razem i wspaniałej rozmowy.

Utalentowani, wysoko wykwalifikowani Barberzy to prawdziwe perły w najlepszych Barber Shopach w mieście. Akademia Barberska w Boske Barber to kursy i szkolenia które pozwalają osiągnąć umiejętności podstawowych i zaawansowanych technik barberskich oraz zdać egzaminy juniorskie, basic lub master.

Nasza akademia stara się wspierać rozwój naszych uczniów przez cały okres szkolenia. Nasza społeczność barberów opracowuje i wdrażaja plany nauczenia, które kreatywnie podchodzą do wszystkich ważnych aspektów bycia Barberem.

Program nauczania to nie tylko nauka technik i znajomość stylów fryzów i stylizacji brody, to także umiejętności rozpoczęcia i podtrzymania pasjonującej rozmowy z klientem, doradzenia w sprawie kosmetyków i zabiegów urody. Ucz się u nas. Boske Akademia to miejsce wyjątkowe, w największym Barberze w mieście, na najlepszym i najnowocześniejszym sprzęcie oraz z profesjonalnymi odpowiednio dobieranymi kosmetykami.

Akademia przyciąga osoby, które chcą zgłębiać barberską wiedzę, a pewnego dnia zostać właścicielami własnego salonu barberskiego. Nasi trenerzy to wykwalifikowani Master Barberzy z wieloletnim doświadczeniem.

Kładziemy nacisk na najwyższy poziom kształcenia, dlatego naszymi nauczycielami szkolącymi nowe pokolenie barberów zostają tylko osoby z największą wiedzą i doświadczeniem.

BOSKE BARBER OFERUJE POMOC W ZAKWATEROWANIU DLA UCZESTNIKÓW SZKOLEŃ.

OSOBY KTÓRE UKOŃCZĄ SZKOLENIE W BOSKE BARBER OTRZYMUJĄ CERTYFIKAT.

Wybierz szkolenie barberskie dla siebie

Najczęściej zadawane pytania

DLA KOGO

Dla nas nie ma żadnego znaczenia czy jesteś mężczyzną czy kobietą, ile masz lat i co wcześniej robiłeś. Dla nas jest ważne że też poczułeś zew” barberingu”. Przyjdź, a my podkręcimy Twoją pasję, wyciągniemy talenty i zrobimy z Ciebie 100% barbera. Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób całkowicie bez wcześniejszego doświadczenia w bareberingu (od zera do barbera) jak również dla osób które chciałyby podnieść swoje umiejętności o kolejny poziom.

CZEGO SIĘ NAUCZĘ

Nauczymy Cię klasycznego strzyżenia męskiego, technik „fade”, techniki strzyżenia, trymerowania oraz pielęgnacji brody, golenia brzytwą, stylizacji włosów, odsiwiania włosów. Nauczymy Cię etyki barberskiej, zasad sanitarnych i BHP, jak wybierać narzędzie oraz podstaw psychologii komunikacji z klientem.

ILE CZASU TO TRWA

Zależy od rodzaju i programu szkolenia. Minimalny czas trwania to 1 dzień a maksymalny to 4 tygodnie. Zakładamy co najmniej 1 spotkanie a maksymalnie 9 spotkań warsztatowych po około 8h każde. Praktyka od około 5h do 36h.  Jeśli będzie taka potrzeba to po zakończonym szkoleniu zapewniamy dodatkowy darmowy staż doszkalający. Szkolenia nie zakończymy dopóki nie będziesz się czuć pewnie.

ILE OSÓB BĘDZIE W GRUPIE

To zależy: szkolenie może być indywidualne tzn. jesteś tylko Ty i Twój Mistrz. Takie szkolenie polecamy bo najwięcej uwagi nauczyciela jest skupione na Tobie, lub szkolenie może być grupowe, wówczas grupy są 5-30 osobowe i tu też dokładamy jak najwięcej uwagi aby nasi studenci nauczyli się podstaw barberingu.

CO MI TO DAJE

Szkolenie kończy się egzaminem barberskim, po którym słuchacz otrzymuje certyfikat poświadczający umiejętności, przyznany przez mistrza bareberskiego Master Barbera. Kurs otwiera Ci możliwości pracy jako Barber w najmodniejszym zawodzie na całym świecie. Wielokrotnie my również zatrudniamy lub pomagamy znaleźć pracę kursantom w zaprzyjaźnionych barber shopach.  Ukończenie kursu jest też przepustką do otworzenia własnego barber shopu w czym także możemy pomóc.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń:

Napisz:

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Boske Barber, ul. Dietla 80, 31-073 Kraków)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).