O NAS

BOSKE BARBER to nie tylko prawdopodobnie najlepszy Barber w mieście, to jaskinia prawdziwego mężczyzny, gdzie Twoim zarostem i fryzurą zajmą się prawdziwi profesjonaliści.

BOSKE BARBER to także nie tylko kultowy punk na mapie Twojego miasta, ale też miejsce spotkań celebrytów, aktorów, piłkarzy, to prawdziwy men’s club, gdzie każdy facet poczuje się jak boss, przy małej czarnej podanej przez uroczą recepcjonistkę.

BOSKE BARBER to miejsce gdzie możesz wpaść i w przyjacielskiej atmosferze porozmawiać o swoich planach, nadziejach oraz przy kieliszku wina dopiąć transakcje biznesowe. Wieczorem przy lampce whisky możesz obejrzeć mecz i kibicować Twojej drużynie. Nie jesteśmy zwykłym Barberem a hubem dla prawdziwego faceta, gdzie jedynymi kobietami są barberki dbające o Twój wygląd.

BOSKE BARBER to także kuźnia talentów i mistrzów barberstwa „wykutych” perfekcyjnie w naszej AKADEMII. Łączy nas pasja do barberingu, a twoje zadowolenie z naszej pracy jest dla nas największa nagrodą.

DOŁĄCZ DO BOSKE BARBER!

Kraków

Dominika

Od najmłodszych lat przyglądałam się pracy fryzjerów w mojej rodzinie i już w wieku 16 lat zaczęłam działać w barberingu. Jestem osobą, która chce się rozwijać. Nie potrafię stać w miejscu, dlatego barbering pomaga mi się spełniać. Nowe trendy, style i fryzury napędzają mnie jeszcze bardziej do pracy w tym zawodzie. Dobra komunikacja z klientem i klimat miejsca pracy jest dla mnie najważniejszy. Zadowolenie Klienta to również moje zadowolenie tak więc zapraszam na cięcie.

Mówię po:  POL / ENG

Mati

Cześć nazywam się Mateusz bardziej kojarzony jako Mati,

zanim wziąłem nożyczki do ręki to śmigałem jako barman w topowych klubach w Krakowie. Zajawka barberingiem wzięła się już u mnie od najmłodszych lat, zawsze lubiłem mieć dobrą zaczeskę na głowie. Moje najmocniejsze strony we fryzurach to Klasyka.

Sprawdź jak śmigam na nożyczkach i maszynce, zapisz się do mnie a już nie będziesz musiał więcej szukać dobrego barbera.

Do zobaczenia w Boske 🙂

 

Mówię po: POL / ENG

Niko

Cześć jestem Niko,

nożyczki i maszynka są przedłużeniem moich rąk i narzędziami, które pozwalają mi kreować moje artystyczne wizje od wielu lat. Od małego wiedziałem, że chcę zostać fryzjerem i uparcie dążyłem do perfekcji w tym rzemiośle i rozwijałem się. Ponadto ukończyłem studia z doradztwa wizerunkowego, które na co dzień wykorzystuję, abyście mogli wychodzić spod moich nożyczek zadowoleni, uśmiechnięci i co najważniejsze Panowie, macie się czuć jak młodzi herosi.

Mówię po:   POL / ENG / UKR / RUS

Sebastian

Mam na imię Sebastian.

Barbering to moja pasja, już od dawna gdy przychodziłem do Boske jako klient zawsze myślałem o mojej przyszłości z tym miejscem. Skończyłem szkołę i udało mi się dostać na kurs a następnie do zespołu. Cechuje mnie wielozadaniowość, otwartość i perfekcjonizm. Łącze pracę jako barber ze studiami. Z zainteresowań kocham sport. Gram w piłkę nożną w pięcioligowym klubie oraz startuje w biegach długodystansowych.

Zapraszam do Boske będziesz mieć okazję mnie poznać 🙂

Mówię po:  POL / ENG

Alex

Mam na imię Alex!

Jestem rzeźbiarzem w drewnie i dobrze wiem jak wykonać piękne i proporcjonalne kształty oraz zadbać o detale i akcenty. Moje prace sprzedają się na całym świecie !

Barbering wybrałem  dlatego, że lubię  tworzyć estetyczne  i eleganckie linie męskiego cięcia oraz obserwować metamorfozy.

Przyjdź to razem dobierzemy Twój styl i porozmawiamy nie tylko o fryzurach!

Zapraszam na fotel ✌️

Mówię po:  POL / RUS /UKR /

Kamil (LEGIEŃ)

Cześć

Od dzieciństwa ciągnęło mnie do metamorfozy, wtedy też zacząłem interesować się włosami. Moje włosy przechodziły przez różne stadia, od długich do krótkich, ze wzorkami i bez, kolorowe i naturalne. Po tylu zawirowaniach pojąłem, że to właśnie barbering sprawia mi radość i naszła mnie chęć na dalsze kształcenie i rozwijanie się w tym kierunku.

Staram się aby każdy klient wychodząc ode mnie był zadowolony z mojej pracy ponieważ, wkładam w to całe swoje serce.

Zapraszam na fotel ✌️

Mówię po:  POL / ENG

Patryk

Cześć nazywam się Patryk👋

Fryzjerstwo w moim życiu towarzyszyło mi od najmłodszych lat, ponieważ od dzieciaka przyglądałem się temu rzemiosłu, które towarzyszyło mojej rodzinie od pokoleń.

Sam pierwszy raz stanąłem za fotelem w 2018r. Jestem osobą, która cięgle dąży do perfekcji i podnosi swoje umiejętności.

 

Zapraszam cię na fotel gdzie wspólnie dobierzemy fryzurę idealną dla ciebie🫡

 

Mówię po:  POL / ENG

Kacper

Barbering jest moją nową pasją, którą jakiś czas temu zacząłem coraz bardziej rozwijać. W strzyżeniu dążę do perfekcjonizmu. Z każdym dniem jestem bogatszy o doświadczenia oraz umiejętności w strzyżeniu. Gwarantuję, że zadbam o Twój wizerunek z ogromnym zaangażowaniem, a tymczasem zapraszam do mnie na fotel w Boske Barber 🙂

Mówię po:

Rzeszów

Weronika

Cześć mam na imię  Weronika. Moja przygoda z fryzjerstwem zaczęła się już w szkole średniej jako fryzjer damsko-męski. Po ukończeniu studiów postanowiłam wrócić do zawodu nie jako fryzjer a barber. Od tamtego czasu Barbering to moja pasja, sprawia mi radość oraz daje poczucie spełnienia zawodowego. Nie lubię stać w miejscu dlatego nieustannie dążę do doskonalenia swoich umiejętności. Widzimy się na fotelu w Boske.

Mówię po:

Kuba

Siemanooo !

technikami fryzjerskimi interesowałem się już w szkole średniej, ale obrałem inną drogę. Teraz realizuję swoje plany i marzenia. To jest to, co chcę robić w swoim życiu. Chęci i ambicje idą w parze z moim zapałem do pracy. Do zobaczenia na fotelu!

Mówię po:

Hubert

Cześć, mam na imię Hubert, barbering jest moją pasją w której nieustannie się rozwijam, zawsze skupiam się na detalach i indywidualnym podejściu, jeśli również cenisz dobrą atmosferę, zapraszam na fotel.

Mówię po:

Natalia

Z dnia na dzień rzuciłam studia i zaczęłam swoją przygodę z barberingiem. Z perspektywy czasu okazał się to strzał w dziesiątkę. Jako Barber staram się dawać z siebie wszystko byś czuł się świetnie w swojej nowej fryzurze. Zapraszam serdecznie na fotel w Boske, Natalia.

Mówię po:

ROBERT

Strzygę od 1994 roku, pierwsze kroki w zawodzie zdobywałem pod okiem starych rzemieślników zawodu fryzjer w 1995 roku, później szlifowałem strzyżenia pod okiem mistrza świata i Polski w barberingu. To co robię, robię to z pasją i chęcią, aby każdy gość czuł się dobrze z tym co ma na głowie 🙂 Moje motto: ,,wykonac dobrą robotę”

Mówię po:

SŁAWEK

Cześć jestem Sławek.

Pomimo moich zapędów motoryzacyjnych i rozpoczętego technikum samochodowego, ostatecznie zostałem barberem.

Zaczynałem od stylizacji fryzur moich bliskich oraz własnej 🙂 Od najmłodszych lat fascynowała mnie sztuka barberska i bacznie obserwowałem osiągnięcia naszego managera Andrzeja – który stał się moim idolem. Miałem to szczęście, że dzisiaj pracujemy razem w Boske Barber Rzeszów, a ja mogę rozwijać się i uczyć od najlepszych.

Widzimy się na fotelu.

 

Mówię po:

DAMIAN

Cześć jestem Damian!

Od zawsze z zachwytem obserwowałem jak pracują barberzy i fascynowało mnie to zajęcie.

Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząłem przygodę barberską podczas pierwszego szkolenia w Boske Barber. To była miłość od pierwszego strzyżenia. Od razu zauważono mój talent i zostałem w Boske na dłużej. Każdego dnia stawiam sobie nowe cele i dążę do doskonałości. Tworzę fryzury nowoczesne i oparte na aktualnych trendach.

Do zobaczenia na fotelu.

 

Mówię po:

MAGDA

Cześć jestem Magda

 

Do zobaczenia na fotelu.

Mówię po:

KLAUDIA

Cześć jestem Klaudia. Barbering to moja wielka pasja i cały czas pracuję nad nowymi technikami oraz swoim rozwojem. Jeśli cenisz sobie jakość i dobre stylizacje a oprócz tego miłą i sympatyczną atmosferę to zapraszam do mnie na fotel w Boske 🙂

Mówię po:

Katowice

Bartosz

Cześć, nazywam się Bartosz.

Od małego moją pasją była piłka nożna , a dziś? Zupełnie inny kierunek. Barbering , natchnął mnie z dnia na dzień.

Wielu fryzjerów  jest także w mojej rodzinie , którzy napędzili moją chęć rozwoju i tworzenie doskonałych fryzur.

Mówię po:   

Nikola

Cześć jestem Nikola.

Jako mała dziewczynka bawiłam się w fryzjera i też tak zostało! Ukończyłam szkołę fryzjerską uzyskując tytuł czeladnika.

A zajawka do barberingu przyszła z dnia na dzień . Nie  wyobrażam sobie innej pracy.

Zapaszam na fotel, a sam przekonasz się ile mogę wyczarować z Twoich włosów a także brody 🙂

Mówię po:   POL

Co mówią o nas klienci