O NAS

BOSKE BARBER to nie tylko prawdopodobnie najlepszy Barber w mieście, to jaskinia prawdziwego mężczyzny, gdzie Twoim zarostem i fryzurą zajmą się prawdziwi profesjonaliści.

BOSKE BARBER to także nie tylko kultowy punk na mapie Twojego miasta, ale też miejsce spotkań celebrytów, aktorów, piłkarzy, to prawdziwy men’s club, gdzie każdy facet poczuje się jak boss, przy małej czarnej podanej przez uroczą recepcjonistkę.

BOSKE BARBER to miejsce gdzie możesz wpaść i w przyjacielskiej atmosferze porozmawiać o swoich planach, nadziejach oraz przy kieliszku wina dopiąć transakcje biznesowe. Wieczorem przy lampce whisky możesz obejrzeć mecz i kibicować Twojej drużynie. Nie jesteśmy zwykłym Barberem a hubem dla prawdziwego faceta, gdzie jedynymi kobietami są barberki dbające o Twój wygląd.

BOSKE BARBER to także kuźnia talentów i mistrzów barberstwa „wykutych” perfekcyjnie w naszej AKADEMII. Łączy nas pasja do barberingu, a twoje zadowolenie z naszej pracy jest dla nas największa nagrodą.

DOŁĄCZ DO BOSKE BARBER!

Kraków

Kuba (Golson)

Cześć, nazywam się Kuba, poniekąd kojarzony z pseudonimu „Golson”.

Od najmłodszych lat przyglądałem się mojemu dziadkowi który był fryzjerem męskim – to on zaczerpnął we mnie pasję barbera, która dzisiaj cechuje się moim talentem i doświadczeniem. Szkoliłem się w najbardziej rozpoznawalnej przez barberów Akademii w Schorem, założycielami kosmetyków marki Reuzel.

Mój zawód/pasję cechuje wytatuowana pod okiem brzytwa.

W swoim fachu nie sprzedaję fryzur, tylko pewność siebie – umów się na wizytę i przekonaj się sam!

 

Mówię po:  POL / ENG

Dominika

Od najmłodszych lat przyglądałam się pracy fryzjerów w mojej rodzinie i już w wieku 16 lat zaczęłam działać w barberingu. Jestem osobą, która chce się rozwijać. Nie potrafię stać w miejscu, dlatego barbering pomaga mi się spełniać. Nowe trendy, style i fryzury napędzają mnie jeszcze bardziej do pracy w tym zawodzie. Dobra komunikacja z klientem i klimat miejsca pracy jest dla mnie najważniejszy. Zadowolenie Klienta to również moje zadowolenie tak więc zapraszam na cięcie.

Mówię po:  POL / ENG

Mati

Cześć nazywam się Mateusz bardziej kojarzony jako Mati,

zanim wziąłem nożyczki do ręki to śmigałem jako barman w topowych klubach w Krakowie. Zajawka barberingiem wzięła się już u mnie od najmłodszych lat, zawsze lubiłem mieć dobrą zaczeskę na głowie. Moje najmocniejsze strony we fryzurach to Klasyka.

Sprawdź jak śmigam na nożyczkach i maszynce, zapisz się do mnie a już nie będziesz musiał więcej szukać dobrego barbera.

Do zobaczenia w Boske 🙂

 

Mówię po: POL / ENG

Niko

Cześć jestem Niko,

nożyczki i maszynka są przedłużeniem moich rąk i narzędziami, które pozwalają mi kreować moje artystyczne wizje od wielu lat. Od małego wiedziałem, że chcę zostać fryzjerem i uparcie dążyłem do perfekcji w tym rzemiośle i rozwijałem się. Ponadto ukończyłem studia z doradztwa wizerunkowego, które na co dzień wykorzystuję, abyście mogli wychodzić spod moich nożyczek zadowoleni, uśmiechnięci i co najważniejsze Panowie, macie się czuć jak młodzi herosi.

Mówię po:   POL / ENG / UKR / RUS

Justyna

Cześć mam na imię Justyna.

Grzebień i nożyczki w ręce mam już od ponad 10 lat 💇‍♀️ Do tej pory pracowałam jako fryzjerka na dziale damsko-męskim, jednak od jakiegoś czasu zaczęłam bardziej interesować się barberingiem i bardzo mi to siadło. Dzięki fryzjerstwu lubię różne długości włosów, także żadna długość nie jest mi straszna 😁  długie tak jak i krótsze fryzury są dla mnie.

Mówię po:  POL / ENG

Sebastian

Mam na imię Sebastian.

Barbering to moja pasja, już od dawna gdy przychodziłem do Boske jako klient zawsze myślałem o mojej przyszłości z tym miejscem. Skończyłem szkołę i udało mi się dostać na kurs a następnie do zespołu. Cechuje mnie wielozadaniowość, otwartość i perfekcjonizm. Łącze pracę jako barber ze studiami. Z zainteresowań kocham sport. Gram w piłkę nożną w pięcioligowym klubie oraz startuje w biegach długodystansowych.

Zapraszam do Boske będziesz mieć okazję mnie poznać 🙂

Mówię po:  POL / ENG

Kamil

Cześć, jestem Kamil

Barbering to nie tylko mój zawód, a prawdziwa pasja, która łączy w sobie sztukę, tradycję i nowoczesność.
Każde cięcie to wyraz profesjonalizmu i dbałości o detale, które sprawiają, że klienci wychodzą z uśmiechem na twarzy.
Każdego dnia dążę do perfekcji, aby zadowolenie klienta było nie tylko chwilą po wyjściu z fotela, ale trwałym uczuciem satysfakcji z doskonałej obsługi i mistrzowskiego rzemiosła.
Gdy ostrze spotyka się z brodą, dzieje się magia, a zadowolenie klienta jest najlepszym dowodem na to, że to, co robisz, ma sens i przynosi radość

Zapraszam na fotel 🙂

Mówię po:  POL / ENG

Zahar

Cześć jestem Zahar

Bardzo lubię strzyc włosy, przychodząc do mnie oddajesz się w ręce mistrza, który wie co zrobi, dobiorę najlepszą fryzurę specjalnie dla Ciebie.

Uwielbiam też rozmawiać, więc zostanę Twoim psychologiem na godzinę 🙂

Zapraszam na fotel 🙂

Mówię po:  POL / ENG / GER / UKR / RUS

Rafał

Cześć jestem Rafał

Z branżą fryzjerską mam do czynienia od 9 lat jednak samym barberingiem zajmuje się 4 lata
Fryzjerstwem zainteresowałem się w wieku 13 lat przez fascynację japońską kulturą i już wtedy wiedziałem co chcę robić w życiu
Poza fryzjerstwem pasjonuję się też piercingiem i tatuażami

Zapraszam na fotel 🙂

Mówię po:  POL / ENG

Alex

Mam na imię Alex!

Jestem rzeźbiarzem w drewnie i dobrze wiem jak wykonać piękne i proporcjonalne kształty oraz zadbać o detale i akcenty. Moje prace sprzedają się na całym świecie !

Barbering wybrałem  dlatego, że lubię  tworzyć estetyczne  i eleganckie linie męskiego cięcia oraz obserwować metamorfozy.

Przyjdź to razem dobierzemy Twój styl i porozmawiamy nie tylko o fryzurach!

Zapraszam na fotel ✌️

Mówię po:  POL / RUS /UKR /

Rzeszów

Andrzej

MANAGER & TOP BARBER
Zanim wziąłem do ręki nożyczki moją główną pasją była piłka nożna. Jednak od zawsze włosy i modowe trendy były wśród moich zainteresowań. Jestem młody, rozwijający się i pełen zaangażowania. Lubię sport, muzykę, chętnie wysłucham co tam u Ciebie. Z należytą starannością wykańczam każdą fryzurę, bardzo chętnie przełamując klasykę, modernistycznym stylem. Zależy mi na tym byś nie tylko czuł się świeżo i pewny siebie, ale także byś z układaniem codziennej fryzury mógł poradzić sobie sam w domu.

Przyjdź, przekonaj się. Zapraszam na fotel.

Mówię po:

Weronika

Cześć mam na imię  Weronika. Moja przygoda z fryzjerstwem zaczęła się już w szkole średniej jako fryzjer damsko-męski. Po ukończeniu studiów postanowiłam wrócić do zawodu nie jako fryzjer a barber. Od tamtego czasu Barbering to moja pasja, sprawia mi radość oraz daje poczucie spełnienia zawodowego. Nie lubię stać w miejscu dlatego nieustannie dążę do doskonalenia swoich umiejętności. Widzimy się na fotelu w Boske.

Mówię po:

Kuba

Siemanooo !

technikami fryzjerskimi interesowałem się już w szkole średniej, ale obrałem inną drogę. Teraz realizuję swoje plany i marzenia. To jest to, co chcę robić w swoim życiu. Chęci i ambicje idą w parze z moim zapałem do pracy. Do zobaczenia na fotelu!

Mówię po:

ROBERT

Strzygę od 1994 roku, pierwsze kroki w zawodzie zdobywałem pod okiem starych rzemieślników zawodu fryzjer w 1995 roku, później szlifowałem strzyżenia pod okiem mistrza świata i Polski w barberingu. To co robię, robię to z pasją i chęcią, aby każdy gość czuł się dobrze z tym co ma na głowie 🙂 Moje motto: ,,wykonac dobrą robotę”

Mówię po:

Natalia

Z dnia na dzień rzuciłam studia i zaczęłam swoją przygodę z barberingiem. Z perspektywy czasu okazał się to strzał w dziesiątkę. Jako Barber staram się dawać z siebie wszystko byś czuł się świetnie w swojej nowej fryzurze. Zapraszam serdecznie na fotel w Boske, Natalia.

Mówię po:

Hubert

Cześć, mam na imię Hubert, barbering jest moją pasją w której nieustannie się rozwijam, zawsze skupiam się na detalach i indywidualnym podejściu, jeśli również cenisz dobrą atmosferę, zapraszam na fotel.

Mówię po:

Kacper

Barbering jest moją nową pasją, którą jakiś czas temu zacząłem coraz bardziej rozwijać. W strzyżeniu dążę do perfekcjonizmu. Z każdym dniem jestem bogatszy o doświadczenia oraz umiejętności w strzyżeniu. Gwarantuję, że zadbam o Twój wizerunek z ogromnym zaangażowaniem, a tymczasem zapraszam do mnie na fotel w Boske Barber 🙂

Mówię po:

SŁAWEK

Cześć jestem Sławek.

Pomimo moich zapędów motoryzacyjnych i rozpoczętego technikum samochodowego, ostatecznie zostałem barberem.

Zaczynałem od stylizacji fryzur moich bliskich oraz własnej 🙂 Od najmłodszych lat fascynowała mnie sztuka barberska i bacznie obserwowałem osiągnięcia naszego managera Andrzeja – który stał się moim idolem. Miałem to szczęście, że dzisiaj pracujemy razem w Boske Barber Rzeszów, a ja mogę rozwijać się i uczyć od najlepszych.

Widzimy się na fotelu.

 

Mówię po:

DAMIAN

Cześć jestem Damian!

Od zawsze z zachwytem obserwowałem jak pracują barberzy i fascynowało mnie to zajęcie.

Postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząłem przygodę barberską podczas pierwszego szkolenia w Boske Barber. To była miłość od pierwszego strzyżenia. Od razu zauważono mój talent i zostałem w Boske na dłużej. Każdego dnia stawiam sobie nowe cele i dążę do doskonałości. Tworzę fryzury nowoczesne i oparte na aktualnych trendach.

Do zobaczenia na fotelu.

 

Mówię po:

KLAUDIA

Cześć jestem Klaudia. Barbering to moja wielka pasja i cały czas pracuję nad nowymi technikami oraz swoim rozwojem. Jeśli cenisz sobie jakość i dobre stylizacje a oprócz tego miłą i sympatyczną atmosferę to zapraszam do mnie na fotel w Boske 🙂

Mówię po:

Katowice

Kuba (Golson)

MANAGER & TOP BARBER
Cześć, nazywam się Kuba, poniekąd kojarzony z pseudonimu „Golson”.

Od najmłodszych lat przyglądałem się mojemu dziadkowi który był fryzjerem męskim – to on zaczerpnął we mnie pasję barbera, która dzisiaj cechuje się moim talentem i doświadczeniem. Szkoliłem się w najbardziej rozpoznawalnej przez barberów akademii w Schorem, założycielami kosmetyków marki Reuzel.

Mój zawód/pasję cechuje wytatuowana pod okiem brzytwa.

W swoim fachu nie sprzedaję fryzur, tylko pewność siebie – umów się na wizytę i przekonaj się sam!

Mówię po:      

Nikola

Cześć jestem Nikola.

Jako mała dziewczynka bawiłam się w fryzjera i też tak zostało! Ukończyłam szkołę fryzjerską uzyskując tytuł czeladnika.

A zajawka do barberingu przyszła z dnia na dzień . Nie  wyobrażam sobie innej pracy.

Zapaszam na fotel, a sam przekonasz się ile mogę wyczarować z Twoich włosów a także brody 🙂

 

Mówię po:   POL

Bartosz

Cześć, nazywam się Bartosz.

Od małego moją pasją była piłka nożna , a dziś? Zupełnie inny kierunek. Barbering , natchnął mnie z dnia na dzień.

Wielu fryzjerów  jest także w mojej rodzinie , którzy napędzili moją chęć rozwoju i tworzenie doskonałych fryzur.

Mówię po:   

Radouane

Mówię po:  FRE / ENG / Arabic

Co mówią o nas klienci