Skip to content Skip to footer

Home 4

Duszan

barber

Nazywam się Dusan Radakovic aka Boske.
Jestem Master barberem, współzałożycielem “Boske Barber”
Nazywają mnie obywatelem całego świata. Zanim
zapytasz mnie gdzie byłem, lepiej zapytaj mnie
gdzie mnie nie było. 20 letnie doświadczenie zdobywałem w różnych
krajach m.in. Stanach Zjednoczonych, Polsce, Czarnogórze, Niemczech.
Perfekcjonizm to zdecydowanie moje drugie imię! Do wykonywanej pracy podchodzę niezwykle poważnie. Każda
fryzura dopracowywana jest przeze mnie z dbałością o najmniejszy
szczegół. Tutaj nie ma miejsca na błędy.
Regularnie podnoszę kwalifikacje barberów prowadząc dla nich
szkolenia. Spod moich skrzydeł wypuściłem sporą
liczbę barberów, którzy realizują się w wielu miejscach.

Natalia

barber

Cześć, jestem Natalia i mogę powiedzieć, że w moich żyłach płynie fryzjerska krew, ponieważ moja mama również jest fryzjerem. Odkąd pamiętam towarzyszyłam jej w pracy i podczas szkoleń. Nauczyła mnie podnosić sobie poprzeczkę i nieustannie szkolić swoje umiejętności. Pracowałam jakiś czas jako fryzjer damsko-męski, prowadziłam również swój salon, ale miłość do barberingu i frajda jaką daje mi przemiana męskiego wizerunku przeważyła. Postanowiłam zająć się już tylko tym. Dla mnie fryzjerstwo jest stylem życia, kiedy obcinam często tracę poczucie czasu, klient nie opuści mojego stanowiska jeśli oboje nie będziemy w pełni zadowoleni. Dla mnie najważniejszy w cięciu jest kształt głowy, fryzura musi być dopasowana do czaszki klienta. Mówią o mnie – duża precyzja, a ja staram się ją utrzymywać ciągle na wysokim poziomie. Zapraszam do mnie na fotel.

Dawid

barber

Dla mnie rzemiosło barberingu to ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, a prawdziwy postęp bierze się z ciągłego powtarzania setki i tysiące razy tych samych czynności. Nigdy nie osiadłem na laurach, mimo pozytywnych opinii, częstych komplementów i ogromu zadowolonych klientów, zawsze uważałem, że to nie wszystko na co mnie stać. Nieprzerwanie staram się znaleźć czas, żeby uczestniczyć we wszystkich interesujących szkoleniach, bo wiem, że wiedzy nigdy za wiele, a zwłaszcza gdy przekazuje ją nikt inny jak mistrz barberingu. To co w tym wszystkim jest dla mnie cudowne, to to, że tym nie mogę się znudzić czy popaść w monotonię.

Andrzej

Barber

Zanim wziąłem do ręki nożyczki moją główną pasją była piłka nożna. Jednak od zawsze włosy i modowe trendy były wśród moich zainteresowań.
Jestem młody, rozwijający się i pełen zaangażowania. Lubię sport, muzykę, chętnie wysłucham co tam u Ciebie.
Z należytą starannością wykańczam każdą fryzurę, bardzo chętnie przełamując klasykę, modernistycznym stylem. Zależy mi na tym byś nie tylko czuł się świeżo i pewny siebie, ale także byś z układaniem codziennej fryzury mógł poradzić sobie sam w domu. Przyjdź, przekonaj się.
Zapraszam na fotel.

Damian

Barber

Zdecydowanie mogę nazwać się szczęściarzem, robię to co kocham. W swojej pracy stawiam na 3 rzeczy – profesjonalizm, dokładność i estetykę. Największą nagrodą i satysfakcją dla mnie jest powrót klienta na kolejne strzyżenie. To znak, że moja praca jest doceniona i ma sens. Każdą wolną chwilę spędzam na doskonaleniu swoich umiejętności i pogłębianiu swojej wiedzy. Jeżeli chcesz się o tym przekonać i jednocześnie spędzić miło czas, to zapraszam do siebie. Postaram się zadbać o to, żebyś wyszedł z uśmiechem na twarzy, niezależnie od tego jaki miałeś dzień.

MARGO

barber

Jestem Margo, moja miłość do pracy z włosami przejawiła się już w dzieciństwie. Pierwszą fryzurę zrobiłam swojej przyjaciółce z podwórka w wieku 4 lat. Zrobiłam ją wielkimi nożyczkami babci, a fryzurą był mój pierwszy w życiu “bob”. Pierwszą grzywkę zrobiłam sobie w wieku 10 lat nożyczkami do paznokci mojej mamy, a w wieku 15 lat zdecydowałam, że chcę zostać fryzjerem. W wieku 25 lat ukończyłam jedną z najlepszych wówczas szkół fryzjerskich i tak zaczęła się moja kariera zawodowa. Półtora roku temu zdałam sobie sprawę, że chcę zostać barberem, bo piękne brody i perfekcyjnie wystylizowane męskie fryzury to moja pasja. Nie gonię za nagrodami i medalami, bo dla mnie najlepszą nagrodą jest zadowolony klient, który wraca za każdym razem. Może to właśnie Ty ? Zapraszam 🙂

TOMEK

barber

Piotrek

barber

JESTEŚMY TU
DLA CIEBIE