Skip to content Skip to footer

barber

Brief info

Niewinna wizyta w pobliskim barberze i tak ot zaczeła się moja przygoda z barberingiem. Kupiłem swoja pierwszą maszynke i poszło. Kosmetyki, stylizacje, cięcia, modne fryzury to jedno lecz dzieki determinacji i pilnej nauce jestem i robie to co pokochałem. Wiedziałem, że w to wszystko trzeba będzie włożyć dużo pracy, praktyki oraz nauki, lecz chęc pracy w świecie meskich fryzur dodała maksymalnie siły.
Dla mnie rzemiosło barberingu to ciągłe doskonalenie swoich umiejętności, a prawdziwy postęp bierze się z ciągłego powtarzania setki i tysiące razy tych samych czynności. Nigdy nie osiadłem na laurach, mimo pozytywnych opinii, częstych komplementów i ogromu zadowolonych klientów, zawsze uważałem, że to nie wszystko na co mnie stać. Nieprzerwanie staram się znaleźć czas, żeby uczestniczyć we wszystkich interesujących szkoleniach, bo wiem, że wiedzy nigdy za wiele, a zwłaszcza gdy przekazuje ją nikt inny jak mistrz barberingu. To co w tym wszystkim jest dla mnie cudowne, to to, że tym nie moge się znudzic czy popaśc w monotonnie. Nowe trendy, kosmetyki, kreatywnośc, zmieniajace się standardy czy samo t,ż ze każdy z klientów jest inny, ma inne oczekiwania czy wizje powoduje że kazdy dzien jest zupełnie różny , nigdy taki sami, nigdy nudny, zawsze fascynujący

Staram się zawsze podchodzić indywidualnie do każdego z moich klientów i oprócz wysłuchania czego oczekują i jaki mają pomysł na swój wygląd, próbuje doradzić, bądź przedstawić własną propozycję, która nasuwa mi się po obserwacji kształtu twarzy, rodzaju włosów, czy sposobu czesania. Nigdy nie działam sam, to właśnie wspólnie z klientem tworzymy wymarzoną fryzurę, z której wizję i pomysł ustalamy razem, a sam kunszt wykonania spada na moje barki, więc precyzja i dokładność to cechy, które grają główną rolę.
Szczerze mogę się przyznać, iż bardzo jestem dumny, że ciągle dążę do swoich obranych celów, wciąż otaczam się tym co kocham, czym się pasjonuję, co sprawia mi radość. Mogę szkolić się, zdobywać doświadczenie i praktykę, robić to o czym zawsze marzyłem, a tym samym widzieć twarze zadowolonych klientów, którzy z jeszcze większym uśmiechem wracają ponownie.

What Clients Say

get started
rate $150/hour